Квартира 3-ох кімнатна, вул. Могильницького

Тип нерухомості :         Квартира
Кількість кімнат :         3-ох кімнатні
Загальна площа (м2) :         88,7
Поверх :         4
Кількість поверхів :         9
Код об'єкта: кл36
Ціна $75,000

Продається 3-ох  кімнатна квартира на 4-ому поверсі в 9-ти поверхоиому будинку, по вул. Могильницького.
Площа 88,7/55,5/11,4 м.кв,  нульовий цикл здано в эксплуатацыю 2010 р.
Квартира знаходиться посередині будинку,  великі затишні кімнати 19,4/17,6/18,5 м.кв, коридор – 12,6 м.кв, ванна – 5,7 м.кв, МПВ, вид з вікон на вул. Чорновола та на іншу сторону будинку, вигоди окремо, зроблені виводи під автономне опалення, нова електрична проводка, балкон.
Квартира добре під житло, користуватиметься попитом під довготривалу та подобову оренду, можливо навідь під хостел на 10 осіб.
Квартира знаходиться в гарному цегляному новому будинку , в  середині будинку зроблений ремонт, два ліфти,біля будинку достатньо паркінгу для атомобілів, будинок знаходиться біля кольца вул. Чорновола, чудова транспортна розвязка в різні напрямки міста, до центру їхати 5-10 хв., до супермаркета Арсен 1-на зупинка.

За детальнішою інформацію дзвоніть за номерами телефонів:
(067) 38 68 043
пн - сб: 900 - 2100

Агентство «Ambassador» - засноване у 2007 році, та є найпродуктивнішим у Львівському регіоні агентством нерухомості. У трьох філіях АН «Ambassador», які діють в різних регіонах України, працюють понад 30 співробітників, що надають клієнтам повний спектр професійних ріелторських послуг. Будучи універсальним оператором на ринку нерухомості, агентство нерухомості «Ambassador» володіє найбільш великою базою даних об'єктів нерухомості у Львівській, Волинській, Рівненській областях і передмісті як Червоноград. Практично необмежений вибір варіантів дозволяє нам запропонувати кожному нашому клієнтові оптимальне для нього рішення щодо купівлі, продажу або оренди житла або комерційної нерухомості. Ambassador - агентство нерухомості © 2018