Квартира 3-ох кімнатна, вул. Є.Маланюка

Тип нерухомості :         Квартира
Кількість кімнат :         3-ох кімнатні
Загальна площа (м2) :         101
Район :         Галицький
Вулиця :         Маланюка
Вид опалення :         пічне
Поверх :         2
Кількість поверхів :         3
Код об'єкта: кл319
Ціна $150,000 $140,000

Продається 3х кімнатна квартира в будинку австрійського люксу, загальною площею 101 м.кв, розташована на площі Євгена Маланюка, на  другому поверсі, Галицький район .
Вхід парадний. Планування правильне.
Квартира в житловому стані, потребує ремонту.
- стелі :побілка;
- стіни: побілка;
- підлога: паркет автентичний дубовий – в кімнатах та коридорі ; плитка – в санвузлі .
- вікна: фасадні дерев’яні , а інші МП ;
- двері: автентична австрійська столярка, яка потребує реставрації.

Одна кімната ізольована, а дві інших кімнати є прохідними . Опалення пічне. Санвузол роздільний. Вікна кухні та одної кімнати виходять у двір. Є балкон фасадний . Підїзд в будинку чистий. Посередині площі розташований сквер. Площа названа в честь українського поета, письменника, публіциста Євгена Маланюка.  

 

За детальнішою інформацію дзвоніть за номерами телефонів:
(096) 741 28 62; (063) 562 39 62 

пн - сб: 900 - 2100

Агентство «Ambassador» - засноване у 2007 році, та є найпродуктивнішим у Львівському регіоні агентством нерухомості. У трьох філіях АН «Ambassador», які діють в різних регіонах України, працюють понад 30 співробітників, що надають клієнтам повний спектр професійних ріелторських послуг. Будучи універсальним оператором на ринку нерухомості, агентство нерухомості «Ambassador» володіє найбільш великою базою даних об'єктів нерухомості у Львівській, Волинській, Рівненській областях і передмісті як Червоноград. Практично необмежений вибір варіантів дозволяє нам запропонувати кожному нашому клієнтові оптимальне для нього рішення щодо купівлі, продажу або оренди житла або комерційної нерухомості. Ambassador - агентство нерухомості © 2018