Квартира 2-ох кімнатна, вул. Валова

Тип нерухомості :         Квартира
Кількість кімнат :         2-ох кімнатні
Загальна площа (м2) :         71
Район :         Галицький
Вулиця :         Валова
Вид опалення :         пічне
Поверх :         1
Код об'єкта: кл226
Ціна $100,000 $95,000

Продається  2-ох  кімнатна квартира в історичному центрі Львова,  загальною площею 71 м.кв, розташована по вулиці  Валова, на першому поверсі, Галицький район.
Вхід парадний.

Квартира потребує ремонту.
- стіни: побілка
- підлога: паркет в кімнатах; плитка в санвузлі ;
- висота стелі : 3,4 м
- вікна : фасадні і у двір

Кімнати прохідні. Санвузол суміжний. Опалення пічне. Вікна виходять на фасад і у двір. Є підвал на 15 м.кв.

Ідеальний варіант для комерційної діяльності. Остання житлова квартира на першому поверсі на Валовій. Прохідність людей дуже висока!

За детальнішою інформацію дзвоніть за номерами телефонів:
(067) 38 68 043
пн - сб: 900 - 210

Агентство «Ambassador» - засноване у 2007 році, та є найпродуктивнішим у Львівському регіоні агентством нерухомості. У трьох філіях АН «Ambassador», які діють в різних регіонах України, працюють понад 30 співробітників, що надають клієнтам повний спектр професійних ріелторських послуг. Будучи універсальним оператором на ринку нерухомості, агентство нерухомості «Ambassador» володіє найбільш великою базою даних об'єктів нерухомості у Львівській, Волинській, Рівненській областях і передмісті як Червоноград. Практично необмежений вибір варіантів дозволяє нам запропонувати кожному нашому клієнтові оптимальне для нього рішення щодо купівлі, продажу або оренди житла або комерційної нерухомості. Ambassador - агентство нерухомості © 2018