Квартира 1-но кімнатна, вул С.Крушельницької

Тип нерухомості :         Квартира
Кількість кімнат :         1-но кімнатні
Загальна площа (м2) :         77
Район :         Галицький
Вулиця :         Крушельницької
Поверх :         1
Кількість поверхів :         3
Код об'єкта: кл114
Ціна $85,000

Продається 1-но кімнатна квартира , загальною площею 77 м.кв, розташована по вулиці С.Крушельницької, на першому поверсі, Галицький район . Дана вулиця названа на честь відомої української співачки Соломії Крушельницької, яка проживала тут з 1903 року до 1939 року у власному будинку.
Вхід парадний. Планування правильне.
Квартира потребує капітального ремонту.
- стелі :побілка;
- стіни: побілка;
- підлога: паркет - в кімнаті ; плитка – в санвузлі .
- вікна: дерев’яні .
Кімната велика. Вікна виходять у двір. Є заїзд з вулиці Дорошенка.

Під квартирою в цокольному поверсі є квартира підвального типу, загальною площею 39 м.кв., яка також потребує капітального ремонту.

Дані приміщення продаються разом і є хорошим варіантом для ведення бізнесу, офісу закритого типу або хостелу.

Дана вулиця названа на честь відомої української співачки Соломії Крушельницької, яка проживала тут з 1903 року до 1939 року у власному будинку.

 

За детальнішою інформацію дзвоніть за номерами телефонів:
(096) 741 28 62; (063) 562 39 62 

пн - сб: 900 - 2100

 
Агентство «Ambassador» - засноване у 2007 році, та є найпродуктивнішим у Львівському регіоні агентством нерухомості. У трьох філіях АН «Ambassador», які діють в різних регіонах України, працюють понад 30 співробітників, що надають клієнтам повний спектр професійних ріелторських послуг. Будучи універсальним оператором на ринку нерухомості, агентство нерухомості «Ambassador» володіє найбільш великою базою даних об'єктів нерухомості у Львівській, Волинській, Рівненській областях і передмісті як Червоноград. Практично необмежений вибір варіантів дозволяє нам запропонувати кожному нашому клієнтові оптимальне для нього рішення щодо купівлі, продажу або оренди житла або комерційної нерухомості. Ambassador - агентство нерухомості © 2018