Земельна ділянка с.Волиця

Тип нерухомості :         Земля
Розташування :         село Волиця
Призначення :         Під житлове будівництво
Площа земельної ділянки :         18
Код об'єкта: з16
Ціна $8,500

Продається земельна ділянка під житлове будівництво в селі Волиця, Сокальський район (15 км від Червонограду, біля с.Комарів).
Площа ділянки 18 соток, є проект під будівництво півтораповерхового будинку. Поруч з ділянкою проходять комунікації (газ, світло). Гарне розташування, недалеко від сільської ради, нова вулиця, поруч вже будуються сусіди. Хороше місце для будівництва житла вашої мрії!

За детальнішою інформацію дзвоніть за номерами телефонів:
(093) 228 92 71;        (097) 400 71 88;        (050) 887 03 06
пн - сб: 900 - 2100 

Агентство «Ambassador» - засноване у 2007 році, та є найпродуктивнішим у Львівському регіоні агентством нерухомості. У трьох філіях АН «Ambassador», які діють в різних регіонах України, працюють понад 30 співробітників, що надають клієнтам повний спектр професійних ріелторських послуг. Будучи універсальним оператором на ринку нерухомості, агентство нерухомості «Ambassador» володіє найбільш великою базою даних об'єктів нерухомості у Львівській, Волинській, Рівненській областях і передмісті як Червоноград. Практично необмежений вибір варіантів дозволяє нам запропонувати кожному нашому клієнтові оптимальне для нього рішення щодо купівлі, продажу або оренди житла або комерційної нерухомості. Ambassador - агентство нерухомості © 2020