Новобудова у м.Львові

20 квартирний житловий будинок  по вул. Б.Хмельницького, 216 в м. Львові

Чотирьохповерховий енергоефективний будинок сучасного європейського планування з використанням перспективних технологій енергозбереження в якому зменшено в два рази в порівнянні з іншими будинками використання енергоресурсів на опалення одного квадратного метра площі квартири (менше 60 кВт год/кв.м рік). Будинок оснащено підземним паркінгом і відпочинковою зоною на покрівлі.

Основні конструктивні характеристики:

Несучі конструкції – монолітний залізобетонний каркас.

Зовнішні стіни – енергоефективні керамоблоки (виробництво Польща).

Зовнішнє утеплення – екструдований пінополістирол 100 мм.

Віконні конструкції – ПВХ рама з високоякісного білого металопластикового 5-камерного профілю; засклення – двохкамерний енергозберігаючий склопакет (4i-12-4-16-4i). Коефіцієнт R конструкції має становити не менше 0,75м.кв.*К/Вт.

Опалення та гаряче водопостачання – двохконтурний газовий котел з можливістю використання теплової енергії сонячних колекторів.

Електропостачання – від міської мережі з використанням сонячної енергії по системі фірми «Тесла».

Підземний паркінг.

Відпочинкова зона на покрівлі будинку.

Агентство «Ambassador» - засноване у 2007 році, та є найпродуктивнішим у Львівському регіоні агентством нерухомості. У трьох філіях АН «Ambassador», які діють в різних регіонах України, працюють понад 30 співробітників, що надають клієнтам повний спектр професійних ріелторських послуг. Будучи універсальним оператором на ринку нерухомості, агентство нерухомості «Ambassador» володіє найбільш великою базою даних об'єктів нерухомості у Львівській, Волинській, Рівненській областях і передмісті як Червоноград. Практично необмежений вибір варіантів дозволяє нам запропонувати кожному нашому клієнтові оптимальне для нього рішення щодо купівлі, продажу або оренди житла або комерційної нерухомості. Ambassador - агентство нерухомості © 2018