Торговий павільйон, вул.Повітряна

Тип нерухомості :         Торговий павільйон
Загальна площа (м2) :         30
Район :         Левандівський
Вулиця :         Повітряна
Код об'єкта: кол20
Ціна $650

Здається в оренду торговий павільйон, розташований по вулиці Повітряна (поруч поліклініки на зупинці автотранспорту), Залізничний район.
Загальна площа 30 м.кв, 1 торговий зал, висота стелі 3,5 м.
Комунікації всі наявні, світло 10 Квт, охорона, завжди є місце для парковки авто.
В приміщенні було зроблено ремонт,
- вітрини МП, які використовуються для рекламмних банерів, МП вхідні двері.
В приміщення знаходиться продуктовий магазин. Ідеально використовувати павільйон для продуктового магазину або продажу алкогольних товарів.
Документи готові, звільнення можливе до оформлення договору оренди.

ЦІНА ОРЕНДИ - 17 000 ГРН/МІСЯЦЬ + КП

За детальнішою інформацію дзвоніть:
(096) 535 14 03;
пн - сб: 900 - 2100 

Агентство «Ambassador» - засноване у 2007 році, та є найпродуктивнішим у Львівському регіоні агентством нерухомості. У трьох філіях АН «Ambassador», які діють в різних регіонах України, працюють понад 30 співробітників, що надають клієнтам повний спектр професійних ріелторських послуг. Будучи універсальним оператором на ринку нерухомості, агентство нерухомості «Ambassador» володіє найбільш великою базою даних об'єктів нерухомості у Львівській, Волинській, Рівненській областях і передмісті як Червоноград. Практично необмежений вибір варіантів дозволяє нам запропонувати кожному нашому клієнтові оптимальне для нього рішення щодо купівлі, продажу або оренди житла або комерційної нерухомості. Ambassador - агентство нерухомості © 2020