Приміщення, вул. Цехова

Тип нерухомості :         Приміщення
Загальна площа (м2) :         40
Район :         Шевченківський
Вулиця :         Цехова
Розташування :         ближній центр
Код об'єкта: кол5
Ціна $166

Здається в довготривалу оренду напівцокольне приміщення загальною площею 40 м.кв, розташоване по вулиці Цехова( вікна виходять на ТЦ «Форум»), Шевченківський район.
Всі комунікації проведені і підключенні.
В приміщенні був зроблений ремонт 5 років назад, тому усе потребує оновлення:
- стелі: вирівняні;
- стіни: шпакльовані;
- підлога: три шари стяжки;
- встановлені дерев’яні вікна;
- вхідні двері дерев’яні;
- санвузол  в плитці.
Приміщення переведено в нежитловий фонд, є всі відповідні документи. Є дозвіл на фасадний вхід, який може бути розташований навпроти парковки ТЦ «Форум».
Може використовуватись як під офіс, так і під інший вид діяльності, наприклад стоматологічний кабінет або юридичні послуги.
Всі ремонтні роботи по фасадному входу та оновленню приміщення ввійдуть в рахунок оренди.

За детальнішою інформацію дзвоніть за номером телефону: 
(093) 72 63 519;        (067) 67 95 399

Агентство «Ambassador» - засноване у 2007 році, та є найпродуктивнішим у Львівському регіоні агентством нерухомості. У трьох філіях АН «Ambassador», які діють в різних регіонах України, працюють понад 30 співробітників, що надають клієнтам повний спектр професійних ріелторських послуг. Будучи універсальним оператором на ринку нерухомості, агентство нерухомості «Ambassador» володіє найбільш великою базою даних об'єктів нерухомості у Львівській, Волинській, Рівненській областях і передмісті як Червоноград. Практично необмежений вибір варіантів дозволяє нам запропонувати кожному нашому клієнтові оптимальне для нього рішення щодо купівлі, продажу або оренди житла або комерційної нерухомості. Ambassador - агентство нерухомості © 2020