Приміщення, вул. Йосипа Сліпого

Тип нерухомості :         Приміщення
Загальна площа (м2) :         233
Район :         Галицький
Вулиця :         Йосипа Сліпого
Планування :         є можливість перепланування
Поверх :         1
Стіни :         цегла
Код об'єкта: кол16
Ціна $1,790

Оренда приміщення вільного призначення, яке знаходиться на вул. Й. Сліпого, бічна вулиці Зеленої. У приміщенні попереднім орендарем було представництво банку, тому під даний вид діяльності воно є ідеальним, також без великих змін воно може підійти під страхову компанію чи офіс. Але якщо під Ваш вид діяльності потрібно перепланування, це не проблема. 

Загальна площа приміщення становить 233 кв.м, висота стель 3,8 метри. Дане приміщення обладнане охороно та пожежо безпеками, індивідуальне опалення, цілодобове водопостачання, інтернет, телефонія. Також для комфортного перебування встановлено 2 кондиціонери. Окремі лічильники на всі комунікації. 

Приміщення знаходиться на 1 поверсі з фасадним входом, також є присутні 6 фасадних вікон. З іншої сторони приміщення є 5 вікон і вихід у внутрішній двір. 
Вхід у приміщення знаходиться через декілька метрів від вул. Зеленої, з якої воно проглядається, тут же знаходься зупинка автотранспорту, що надає велику прохідність людей.

 

За детальнішою інформацію дзвоніть за номерами телефонів:
(067) 38 68 043
пн - сб: 900 - 2100

Агентство «Ambassador» - засноване у 2007 році, та є найпродуктивнішим у Львівському регіоні агентством нерухомості. У трьох філіях АН «Ambassador», які діють в різних регіонах України, працюють понад 30 співробітників, що надають клієнтам повний спектр професійних ріелторських послуг. Будучи універсальним оператором на ринку нерухомості, агентство нерухомості «Ambassador» володіє найбільш великою базою даних об'єктів нерухомості у Львівській, Волинській, Рівненській областях і передмісті як Червоноград. Практично необмежений вибір варіантів дозволяє нам запропонувати кожному нашому клієнтові оптимальне для нього рішення щодо купівлі, продажу або оренди житла або комерційної нерухомості. Ambassador - агентство нерухомості © 2018