Готельно-розважальний комплекс, м.Мостиська

Тип нерухомості :         Готельно-розважальний комплекс
Загальна площа (м2) :         811
Район :         Мостиський
Вулиця :         Івана Павла ІІ
Площа земельної ділянки :         14 соток
Код об'єкта: кол222
Ціна $700,000

Продам окремо стоячу будівлю загальною площею 811 м.кв, розташовану по вулиці Івана Павла ІІ в місті Мостиська.
Приміщення після реконструкції, за проектом заплановане як готельно-розважальний комплекс, зараз в нульовому циклі. Комунікації заведені: електрика, вода, каналізація, заплановано опалення з власної котельні.

На перших двох поверхах є великий зал і кілька менших, що дозволить використовувати приміщення для проведення весіль,чи для нічного клубу з vip залами. На третьому поверсі передбачено міні готель з дев'ятьма номерами з санвузлом та душем. Тут буде комфортно зупинитися щоб відпочити та заночувати.

Для обслуговування комплексу є земельна ділянка 14 соток в приватній власності, де є достатньо місця для парковки авто, альтанок, та прибудинкової території. На ділянку можна зробити два в'їзди. Приміщення знаходитися в центрі міста Мостиська на автотрасі Перемишль - Львів - Київ в 14 км від пропускного пункту Шегині.

Також є дизайнерський проект для готельно-розважального комплексу - при необхідності можемо переслати його Вам поштою. Звичайно приміщення також можна використовувати як під офісний центр, так і під офіс компанії.

За детальнішою інформацію дзвоніть за номерами телефонів:
(096) 535 14 03;   (063) 562 39 56
пн - сб: 900 - 2100 

Агентство «Ambassador» - засноване у 2007 році, та є найпродуктивнішим у Львівському регіоні агентством нерухомості. У трьох філіях АН «Ambassador», які діють в різних регіонах України, працюють понад 30 співробітників, що надають клієнтам повний спектр професійних ріелторських послуг. Будучи універсальним оператором на ринку нерухомості, агентство нерухомості «Ambassador» володіє найбільш великою базою даних об'єктів нерухомості у Львівській, Волинській, Рівненській областях і передмісті як Червоноград. Практично необмежений вибір варіантів дозволяє нам запропонувати кожному нашому клієнтові оптимальне для нього рішення щодо купівлі, продажу або оренди житла або комерційної нерухомості. Ambassador - агентство нерухомості © 2020