Приміщення, вул. Наукова

Тип нерухомості :         Приміщення
Загальна площа (м2) :         400
Район :         Франківський
Вулиця :         Наукова
Код об'єкта: кол4
Ціна $440,000

Продається  приміщення в торговому центрі загальною площею 400 м.кв. по вулиці Наукова , Франківський район, під офіси, магазин, фітнес клуб, спортивні секції, кол центр, або під лекційний зал.
Зроблений ремонт:
- електрика: нова проводка (можна підключити 50 ком.)
- стелі: армстронг;
- стіни: тимчасові перегородки зі скла
- підлога: ламінат;
- вікна вітражні, металопластикові.
- опалення: електричні економ кондиціонери.
В приміщенні є 4 сан вузла. Є можливість розділити приміщення на міні офіси, швидкісний інтернет, wi-fi. За рахунок великих вікон  в приміщенні світло.
 Приміщення знаходиться в торговому центрі біля центральної дороги , місце розташування даного приміщення гарантує постійне збільшення доходу за рахунок залучення нових клієнтів, завдяки великому потоку людей.  На проти торгового центру знаходаться   державні установи, поряд знаходиться ресторан, та авто-заправка . Зручна транспортна розвязка у всі напрямки міста, зручний під’їзд для великих машин до 10 т, є місця для парковки. 
Приміщення, також, здається в оренду. 

За детальнішою інформацію дзвоніть за номерами телефонів:
(067) 679 15 31
пн - сб: 900 - 2100 

Агентство «Ambassador» - засноване у 2007 році, та є найпродуктивнішим у Львівському регіоні агентством нерухомості. У трьох філіях АН «Ambassador», які діють в різних регіонах України, працюють понад 30 співробітників, що надають клієнтам повний спектр професійних ріелторських послуг. Будучи універсальним оператором на ринку нерухомості, агентство нерухомості «Ambassador» володіє найбільш великою базою даних об'єктів нерухомості у Львівській, Волинській, Рівненській областях і передмісті як Червоноград. Практично необмежений вибір варіантів дозволяє нам запропонувати кожному нашому клієнтові оптимальне для нього рішення щодо купівлі, продажу або оренди житла або комерційної нерухомості. Ambassador - агентство нерухомості © 2020