Приміщення, вул. Героїв УПА

Тип нерухомості :         Приміщення
Загальна площа (м2) :         65,1
Район :         Франківській
Вулиця :         Героїв УПА
Код об'єкта: кол11
Ціна $73,000

Продається не житлове приміщення загальною площею 65,1 м.кв, розташоване по вулиці Героїв УПА, навпроти ринку «Привокзальний», на 1-ому поверсі, у новобудові .
Приміщення з ізольованими кімнатами в 0-циклі.
Встановленні МПВ та броньовані двері.
Приміщення не кутове,зроблена розводка на індивідуальне опалення та встановлений котел. Проведена електропроводка та сигналізація. 

Дуже перспективне місце розташування.
Ідеальний варіант як для закладів сфери послуг (офісів, салонів краси, майстерень і т.д) так і для фінансових установ чи торгівельних точок.

Чудовий варіант під бізнес для тих хто хоче розпочати або розширити свій бізнес.

За детальнішою інформацію дзвоніть за номерами телефонів:
(093) 726 35 19;        (067) 679 53 99
пн - сб: 900 - 2100
 

Агентство «Ambassador» - засноване у 2007 році, та є найпродуктивнішим у Львівському регіоні агентством нерухомості. У трьох філіях АН «Ambassador», які діють в різних регіонах України, працюють понад 30 співробітників, що надають клієнтам повний спектр професійних ріелторських послуг. Будучи універсальним оператором на ринку нерухомості, агентство нерухомості «Ambassador» володіє найбільш великою базою даних об'єктів нерухомості у Львівській, Волинській, Рівненській областях і передмісті як Червоноград. Практично необмежений вибір варіантів дозволяє нам запропонувати кожному нашому клієнтові оптимальне для нього рішення щодо купівлі, продажу або оренди житла або комерційної нерухомості. Ambassador - агентство нерухомості © 2020