Приміщення, Рясне, вул. Шевченка

Тип нерухомості :         Приміщення
Загальна площа (м2) :         133,3
Вулиця :         Шевченка
Поверх :         1 (цокольний)
Код об'єкта: кол15
Ціна $50,000

Терміновий продаж! Нежитлового приміщення в Рясне  (близько ВАМу), вул. Шевченка.
Загальна площа 133,3 м.кв, висота приміщень 3,10 м і 4,20 м. 
Поверх 1-ий (цокольний), приміщення двохярусне, стіни цегла, перекриття з/бетон. Приміщення зоноване внутрішніми перегородками з цементних шлакоблоків, стіни частково облицьовані плиткою (радянською). При потребі можливе перепланування. Є електрика, водопостачання підведено до приміщення. 
Поряд з приміщенням розташовані високо поверхові житлові будинки, ринок. Є хороша під’їзна дорога. 
+ розроблена проектна пропозиція на будівництво 10-ти поверхового будинку з громадськими приміщеннями на основі даного приміщення (площею 1500 м.кв.).

За детальнішою інформацію дзвоніть за номерами телефонів:
(063) 56 23 956;     (067) 38 68 043
пн - сб: 900 - 2100

Агентство «Ambassador» - засноване у 2007 році, та є найпродуктивнішим у Львівському регіоні агентством нерухомості. У трьох філіях АН «Ambassador», які діють в різних регіонах України, працюють понад 30 співробітників, що надають клієнтам повний спектр професійних ріелторських послуг. Будучи універсальним оператором на ринку нерухомості, агентство нерухомості «Ambassador» володіє найбільш великою базою даних об'єктів нерухомості у Львівській, Волинській, Рівненській областях і передмісті як Червоноград. Практично необмежений вибір варіантів дозволяє нам запропонувати кожному нашому клієнтові оптимальне для нього рішення щодо купівлі, продажу або оренди житла або комерційної нерухомості. Ambassador - агентство нерухомості © 2020