Приміщення, вул. Стрийська

Тип нерухомості :         Приміщення
Загальна площа (м2) :         980
Район :         Франківський
Вулиця :         Стрийська
Код об'єкта: кол13
Ціна $588,000

Продається частка в бізнесі 33%. Два поверхи п’ятиповерхового приміщення (1 поверх 440 кв.м., 2 поверх 540 кв.м.), розташована: м. Львів, вул. Стрийська.

 

Вигідне розташування (поряд адмінбудівля ДФС у Львівській області, банк, Департамент екології та природних ресурсів у Львівській області Державна екологічна інспекція у Львівській області, офісні приміщення будівельних компаній), зручна транспортна розв’язка, до центру 5 хв.

 

В приміщені зроблено євроремонт, наявні санвузли (1 поверх – один, 2 поверх – два), кабінетна система, лічильники на енергоносії, ЦО, вхід з подвір’я (не фасадний), паркінг.

 

Викуп приміщення можна робити частинами, є можливість додатково викупити 150 кв.м.

 

Орендарі в наявності.

Приміщення можна використовувати під офісний центр чи бізнес-центр.

 

За детальнішою інформацію дзвоніть за номерами телефонів:
(067) 67 953 99
пн - сб: 900 - 2100

Агентство «Ambassador» - засноване у 2007 році, та є найпродуктивнішим у Львівському регіоні агентством нерухомості. У трьох філіях АН «Ambassador», які діють в різних регіонах України, працюють понад 30 співробітників, що надають клієнтам повний спектр професійних ріелторських послуг. Будучи універсальним оператором на ринку нерухомості, агентство нерухомості «Ambassador» володіє найбільш великою базою даних об'єктів нерухомості у Львівській, Волинській, Рівненській областях і передмісті як Червоноград. Практично необмежений вибір варіантів дозволяє нам запропонувати кожному нашому клієнтові оптимальне для нього рішення щодо купівлі, продажу або оренди житла або комерційної нерухомості. Ambassador - агентство нерухомості © 2018