Про агентство

Агентство нерухомості "Ambassador" було засновано у 2005 році Лесею Світлою та Оленою Волковою у м.Львів. На сьогоднішній день агентство підпорядковується Юлії Білань та Миколі Білань. На даний час відкрито три філії, які охоплюють весь Західний регіон України. За час існування агентство розпочало співпрацю з низкою інших агентств, вступило в членство Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України. У 2014 році було зареєстровано торгову марку "Ambassador".

Агентство нерухомості "Ambassador" пропонує повний комплекс послуг, що стосуються операцій з нерухомим майном, інвестицій в нерухомість та багато іншого. Наш персонал надасть Вам кваліфіковані консультації і допоможе зручно та без ризику купити, продати, обміняти, орендувати або здати в оренду нерухомість первинного та вторинного ринку.

До Вашої уваги широкий вибір нерухомості: квартири, будинки, котеджі, земельні ділянки, а також комерційні об'єкти по Західному регіоні України (Львівській, Рівненській областях).

Чому необхідно звернутися саме до нас та умови співпраці.

- Вам буде наданий персональний ріелтор, який відповідно супроводжуватиме продаж (здачу в оренду) Вашого об'єкту та здійснюватиме пошук купівлі (оренди)

- Рекламне забезпечення за рахунок агентства (реклама на радіо і телебаченні, реклама в спеціалізованих друкованих виданнях та інтернеті)

- Юридичний супровід угоди.

- Організація показів Вашого об'єкту. Ведення попередніх переговорів.

- Допомога в отриманні виписки з державного реєстру (витяг з державного реєстру).

- Допомога в отриманні рішення опікунської ради, якщо в квартирі зареєстровані або є власниками неповнолітні діти.

- Підбір варіантів для роз'їзду в мінімальні терміни та максимальним вибором об'єктів.

- Повна перевірка "історії" об'єкту.

Ми працюємо на відсоткових умовах залежно від регіону та типу нерухомості.

Додаткові послуги:

- Сприяння в отриманні банківського кредиту, якщо це необхідно для подальшої купівлі.

- Страхування купівлі, якщо це Вам необхідно.

Агентство «Ambassador» - засноване у 2007 році, та є найпродуктивнішим у Львівському регіоні агентством нерухомості. У трьох філіях АН «Ambassador», які діють в різних регіонах України, працюють понад 30 співробітників, що надають клієнтам повний спектр професійних ріелторських послуг. Будучи універсальним оператором на ринку нерухомості, агентство нерухомості «Ambassador» володіє найбільш великою базою даних об'єктів нерухомості у Львівській, Волинській, Рівненській областях і передмісті як Червоноград. Практично необмежений вибір варіантів дозволяє нам запропонувати кожному нашому клієнтові оптимальне для нього рішення щодо купівлі, продажу або оренди житла або комерційної нерухомості. Ambassador - агентство нерухомості © 2019