Торгова площа, вул.Львівська

Тип нерухомості :         Торгова площа
Загальна площа (м2) :         500
Вулиця :         Львівська
Код об'єкта: коч13
Ціна $4

Здам в оренду торгову площу в приміщенні діючого супермаркету.
Можлива оренда від 2 м.кв до 500 м.кв, всі види діяльності крім продуктової групи. Велике просторе приміщення вільного планування, готове до використання.
Підключені всі комунікації. Добре видно з проїжджої частини, на фасаді є можливість розміщення реклами, велика парковка. Приміщення можна використовувати під тренажерний зал, фітнес центр, салон-магазин меблів, магазин одягу, секонд-хенду, дитячих іграшок, аптеку, тощо.

ЦІНА ДОГОВІРНА (від 100 грн за м.кв)

За детальнішою інформацію дзвоніть за номерами телефонів:
(093) 228 92 71;        (097) 400 71 88;        (050) 887 03 06
пн - сб: 900 - 2100 

Агентство «Ambassador» - засноване у 2007 році, та є найпродуктивнішим у Львівському регіоні агентством нерухомості. У трьох філіях АН «Ambassador», які діють в різних регіонах України, працюють понад 30 співробітників, що надають клієнтам повний спектр професійних ріелторських послуг. Будучи універсальним оператором на ринку нерухомості, агентство нерухомості «Ambassador» володіє найбільш великою базою даних об'єктів нерухомості у Львівській, Волинській, Рівненській областях і передмісті як Червоноград. Практично необмежений вибір варіантів дозволяє нам запропонувати кожному нашому клієнтові оптимальне для нього рішення щодо купівлі, продажу або оренди житла або комерційної нерухомості. Ambassador - агентство нерухомості © 2017